Usługi

Zakup nieruchomości to duże wyzwanie, ale przy uczciwym i dobrze Wam życzącym pośredniku może być naprawdę sprawnie i komfortowo! Zdefiniowanie swoich potrzeb i marzeń, zweryfikowanie ich z rynkiem i budżetem, wizyty w mieszkaniach, decyzja o zakupie, negocjacje a później umowy, finansowanie, protokoły, przekazania kluczy – to cały proces zakupu nieruchomości.  Sprzedaż to przygotowanie mieszkania, analiza cen, wizyty pośrednika z kupującymi, gromadzenie i załatwianie niezbędnych dokumentów, na końcu sama sprzedaż. To oczywiste etapy, kiedy pośrednicy nieruchomości są potrzebni więc i my jesteśmy do Waszej dyspozycji! Chcemy jednak oferować więcej niż inni!


SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM BIUREM: 730-808-604

Usługi dodatkowe

Home Staging

Chcesz uatrakcyjnić swoje mieszkanie? Zwiększyć szansę na jego szybką i skuteczną sprzedaż? Zaufaj naszym doświadczonym specjalistom od home stagingu i zwiększ znacząco zainteresowanie ofertą a kwotę sprzedaży nawet o 10%!

Remonty

Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno pomoc „złotej rączki” jak i pełną ekipę do przeprowadzenia kompleksowego remontu czy wykończenia lokalu od stanu deweloperskiego. Współpracujemy z architektami, konstruktorami, elektrykami, cykliniarzami oraz stolarzami

Finansowanie

Wiemy jak ważną i odpowiedzialną decyzją jest zakup własnego ”M”, jak skomplikowane bywają warunki, umowy, zapisy… Wychodząc naprzeciw potrzebom, polecimy sprawdzonych specjalistów kredytowych, którzy przeprowadzają przez cały proces kredytowy od wstępnego sprawdzenia zdolności po podpisanie umowy kredytowej.

Notariusz

Chcesz skorzystać z notariusza, który nie tylko zgodnie z literą prawa zabezpieczy Twoje interesy, ale również zrobi to w sposób jasny, przejrzysty i sympatyczny a jednocześnie za rozsądną taksę? Warto mieć kogoś takiego do swojej dyspozycji. A my kilka takich warszawskich Kancelarii możemy polecić!